Білл Гейтс вийшов зі складу Ради директорів Microsoft
16 березня 2020
16.03.2020

Співзасновник Microsoft та колишній керівник корпорації Білл Гейтс 13 березня оголосив про вихід зі складу Ради директорів. Гейтс і надалі буде технологічним радником гендиректора корпорації Сатьї Наделли та інших її керівників, повідомляється у офіційній заяві Microsoft.

Надалі Гейтс зосередиться на благодійній діяльності у сфері здоров’я, освіти та братиме більше участі у боротьбі зі змінами клімату.

"Для нас була величезна честь і привілей працювати і вчитися у Білла протягом багатьох років. Білл заснував нашу компанію з вірою в демократизуючу силу програмного забезпечення та пристрастю вирішити найактуальніші проблеми суспільства. І Microsoft, і світ отримали користь від лідерства та бачення Білла”,- прокоментував гендиректор Microsoft Сатья Наделла.

Після виходу Гейтса зі складу Ради директорів, у ній залишатиметься 12 членів, серед яких Джон У. Томпсон, незалежний голова Microsoft, Сатья Наделла, головний виконавчий директор Microsoft, а також представники компаній Greylock Partners, PepsiCo, Gap, Inc., Clayton, Dubilier & Rice, PSP Partners, Wells Fargo & Co, Marriott International Inc, Trilogy Equity Partners, GlaxoSmithKline plc (GSK) і Fable Group Inc.

Білл Гейтс спільно з Полом Алленом заснував Microsoft 1975 році. До 2008 року Гейтс був керівником компанії, а до лютого 2014 року залишався головою Ради директорів корпорації.

Нагадаємо, Федеральна торгова комісія попросила компанії великої технічної п’ятірки надати угоди про придбання невеликих компаній, починаючи з 2010 року. ФТК хоче зрозуміти чи Alphabet, Amazon, Apple, Facebook і Microsoft не поглинали малі підприємства з метою позбутися конкурентів.