Автор книжки «Наддержави штучного інтелекту: Китай, Кремнієва долина й новий світовий лад» Лі Кайфу на першій конференції AI HOUSE в Україні
23 листопада 2021
23.11.2021

AI HOUSE Conference відбудеться 25 листопада в Києві. Головний спікер — Лі Кайфу (Kai-Fu Lee), ім’я якого журнал Time вніс до списку 100 найвпливовіших людей світу. Також на заході виступатимуть професіонали з Reface, SoftServe, Powder, Kinetix та інших компаній.

Конференція від AI HOUSE об’єднає міжнародних експертів зі штучного інтелекту з AI-спільнотою в Україні. Спікери обговорять останні AI-вирішення, дослідження й передові методи, які потім можна буде відразу застосувати в бізнесі.

Ключова тема конференції — перспективи розвитку штучного інтелекту. Її повноцінно розкриє Лі Кайфу, який у минулому був президентом Google China й топменеджером у Microsoft, SGI та Apple. Його книжка «Наддержави штучного інтелекту: Китай, Кремнієва долина й новий світовий лад» увійшла до списків бестселерів The New York Times, USA Today і Wall Street Journal. Цього року Лі Кайфу випустив нову книжку «AI 2041: десять поглядів на наше майбутнє». У межах виступу експерт виокремить головні тези й відповість на запитання учасників конференції.

«AI & ML набирають колосальної популярності, навіть зараз AI активно імплементується і змінює наше життя. Виникає багато запитань: де і як це застосовувати, як запустити свій AI-продукт та що для цього потрібно, які технології й вирішення необхідні, що на нас чекає в майбутньому AI і що ми можемо зробити, щоб якнайліпше до цього підготуватися. Ми запросили топових експертів, щоб відкрити ширму цих актуальних запитань, зокрема знаменитого Лі Кайфу. На сьогодні він керує фондом з активами 2,7 мільярда доларів США, а сам фонд спеціалізується на розвитку китайських високотехнологічних компаній наступного покоління. Ми бачимо великий сенс і цінність у тому, щоб Лі Кайфу презентував українському ком’юніті прогрес Китаю в галузі штучного інтелекту, свій досвід і знання», — Богдан Пономар, CEO AI HOUSE.

AI HOUSE Conference дасть змогу міжнародним експертам поділитися своїм досвідом. Альберто Бетелла зробить основні висновки зі своїх наукових досліджень у галузі Emotion AI і розповість про свій досвід роботи CTO. Експерт на прикладах проілюструє, як створювати продукти від прототипів до реальних технологій для широкого кола галузей.

На конференції обговорять останні тенденції в Deep Generative Models (DGM), питання квантового машинного навчання, використання Self-Supervised Learning (SSL) у відеоіграх та AI у креативних сферах. Окрім Лі Кайфу й Альберто Бетелли, на конференції виступлять:

● Володимир Кулешов, Assistant Professor у Cornell Tech, співзасновник і головний технолог в Afresh;

● Олесь Петрів, CTO в Reface;

● Микола Максименко, R&D Director у SoftServe;

● Лорен Ромео, Chief Data Officer в AXA Madrid International Hub;

● Станіслав Коппін, співзасновник і CEO в Powder;

● Бартелемі Кісс, співзасновник і CGO/COO в Powder;

● Ліам Шоневельд, Principal AI Engineer у Powder;

● Ясін Тахі, CEO в Kinetix;

● Генрі Міранд, співзасновник і CTO в Kinetix.

AI HOUSE — ініціатива компанії Roosh, що має на меті створити єдину спільноту AI & ML, де експерти й таланти об’єднають ідеї для розбудови продуктових AI-стартапів в Україні.

Roosh — технологічна компанія, яка створює й інвестує, віддає перевагу проектам у сфері машинного навчання та штучного інтелекту. До Roosh входять: екосистема з побудови машинного навчання в Україні AI HOUSE, однойменний венчурний фонд Roosh Ventures, венчурна ML-студія Pawa, стартапи Reface і ZibraAI.