Apple Pay припинив підтримку російських карток «Мир»
25 березня 2022
25.03.2022

24 березня компанія Apple на підтримку санкцій проти Росії заборонила в сервісі Apple Pay додавати нові російські картки «Мир» і розраховуватися вже доданими.

«У Apple Pay вже не можна додати нові карти “Мир” та розрахуватися з доданих раніше карток. Дякуємо компанії Apple, що дотримуєтеся принципів», — написав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

До цього, 1 березня, компанія Apple Inc у відповідь на вторгнення Росії в Україну заявила про припинення продажів усієї своєї продукції у Росії, а також про обмеження сервісів миттєвої оплати Apple Pay та інших послуг.

Інші платіжні системи

Гаманці Samsung Pay та Mir Pay працюють з картками «Мир» як і раніше.

З картками Visa та Mastercard сервіси Apple Pay та Google Pay не працюють з початку березня, після того, як платіжні системи Visa та Mastercard повідомили, що припиняють операції на території Росії.

Всі транзакції, ініційовані з картками Visa, випущеними в Росії, більше не функціонують за межами країни, а будь-які картки Visa, випущені банками за межами РФ, більше не працюють на території Російської Федерації.

У Mastercard також заявили, що картки, випущені російськими банками, більше не підтримуються мережею Mastercard. Будь-які картки, випущені за межами країни, не працюють у російських продавців чи у банкоматах.

Раніше ми розповідали про початок повноцінної роботи PayPal в Україні.