5G в Україні: шведська компанія відкрила перший в Україні демоцентр
2 червня 2021
2.06.2021

Шведський виробник телекомунікаційного обладнання Ericsson відкрив перший в Україні демоцентр 5G. Він розташований у київському офісі компанії та є «тестовою лабораторією».

Про це повідомляють Ericsson Ukraine.

Демоцентр 5G від Ericsson планують використовувавати для таких цілей:

  • демонстрації сценаріїв використання виділеної технологічної мережі 5G, таких як віддалена підтримка, моніторинг і контроль виробничого процесу за допомогою безперервного стримінгу відеоданих у форматі 360 в реальному часі між об'єктами;
  • пілотування голосових сервісів критичних систем зв'язку (Mission Critical Push-to-Talk) і демонстрація роботи диспетчерського центру, що виконує контроль і керує системою екстреного зв'язку високого пріоритету;
  • демонстрація технологічних особливостей роботи мереж 5-го покоління для мобільних операторів: сегментування мережі, високошвидкісна передача даних, низькі затримки;
  • створення платформи для пілотування нових розробок і продуктів за допомогою 5G модемів для високошвидкісної передачі даних.

У демоцентрі є основні елементи мереж 4G і 5G та розгорнута автономна виділена мережа 5G. Вона містить в собі невелике ядро, Router 6000 для IP-підключення та систему радіодоступу з використанням Ericsson Radio Dot System.

Джерело: допис у Facebook Ericsson Ukraine

«На базі демоцентру передбачена можливість тестування сервісів для бізнесу та кінцевих користувачів стільникового зв'язку», — зазначають MediaSapiens.

Як повідомлялося раніше, 8 грудня у Палату представників США внесли законопроєкт, який передбачає фінансування та іншу підтримку для розвитку інфраструктури 5G європейським союзникам для протидії «впливу Китаю».