5 способів зробити поштову скриньку безпечнішою
5 червня 2020
5.06.2020

Якою електронною поштою ви користуєтеся? Скоріш за все, ви є одним із 1,5 млрд користувачів Gmail. Цей сервіс має декілька функцій, що допоможуть захиститися від шахраїв і зберегти своє листування конфіденційним.

Заблокуйте спамерів Якщо хтось надокучає вам листами, але фільтри Gmail не додають їх до спаму автоматично, зробіть це самостійно. Відкривши лист, натисніть на три крапки у правому верхньому куті й оберіть “Заблокувати”. Тепер повідомлення від цього відправника будуть одразу потрапляти до папки “Спам”.

Продовжіть час на скасування надсилання листів Ця функція захистить вас від власних помилок. Gmail дозволяє скасувати надсилання листа протягом певного часу після того, як ви натиснули кнопку “Відправити”. Щоб подовжити час, протягом якого ви зможете скасувати надсилання листа, натисніть на значок коліщатка в правому верхньому куті, у меню оберіть Налаштування > Загальне > Скасувати надсилання та встановіть час, який вважаєте за потрібне.

Використовуйте конфіденційний режим Нещодавно доданий конфіденційний режим Gmail - це більш безпечний спосіб доставки електронної пошти. Одержувач не може копіювати, пересилати, роздруковувати або завантажувати лист, надісланий у конфіденційному режимі. Ви також можете встановити термін самознищення листа та захистити його кодом. Щоб включити конфіденційний режим, просто натисніть на іконку замка з годинником на нижній панелі вікна створення листа.

Видаліть офлайн кеш Gmail дозволяє користувачам працювати з поштою офлайн, зберігаючи для цього кеш. Якщо ви користуєтеся комп’ютером у публічному місці, інші зможуть знайти у кеші інформацію про ваше листування. Щоб цього не сталося, у Налаштуваннях на вкладці “Офлайн” поставте галочку біля варіанту “Видалити дані офлайн-пошти з комп’ютеру”.

Приховайте отримувані зображення Зображення, які ви отримуєте в електронних листах, можуть допомогти зловмисникам відслідкувати та зламати вас. Щоб убезпечити себе, приховайте всі отримувані зображення за дефолтом. Для цього в Загальних налаштуваннях поставте галочку біля варіанту “Запитувати, чи потрібно показати зображення”.

Детальніше читайте в матеріалі WIRED.