30-річного жителя Південної Кореї засудили до в'язниці за домагання у метавсесвіті
12 вересня 2022
12.09.2022

30-річного жителя Південної Кореї було засуджено до чотирьох років позбавлення волі через те, що він створював та зберігав контент, який можна було охарактеризувати як сексуальна експлуатація неповнолітніх. Про це повідомляє Yahoo Finance

Чоловіка звинуватили в порушенні «Закону про захист дітей та молоді» та засудили до чотирьох років у в’язниці.

Чоловік зареєструвався на одній із корейських платформ віртуальної реальності та протягом зими та весни він через свого віртуального персонажа спілкувався з учнями молодшої та старшої школи. Він дарував подарунки та просив у своїх співрозмовників оголені фотографії. За допомогою свого віртуального аватара обвинувачений змінив вік таким чином, що підлітки були впевнені в тому, що вони спілкуються із однолітком.

Суд засудив чоловіка до чотирьох років ув’язнення, попри те, що віртуальні простори та метавсесвіт – це іноваційні платформи, взаємодія в яких не завжди відрегульована. Попри це його визнали винним у порушенні закону Південної Кореї, в якому регламентуються будь-які онлайн-домагання. Окрім власне тюремного терміну, звинувачений повинен пройти примусову 80-годинну програму лікування від сексуальних розладів. Додатково він не зможе протягом семи років обіймати посади, які передбачають роботу з дітьми.

Коментуючи вирок, суддя підкреслив, що чоловік не отримував прибуток від своєї діяльності, тому це покарання можна вважати відносно лояльним.

Як повідомлялося раніше, після оголошення концепції метавсесвіту, компанія Facebook змінила назву на Meta Platform.