$280 тисяч за порушення приватності: Туреччина штрафує Facebook
4 жовтня 2019
4.10.2019

Туреччина наклала штраф на компанію Facebook у розмірі $280 тисяч (1,6 млн турецьких лір - ред.) за порушення збереження конфіденційності даних користувачів.

Рада захисту персональних даних оштрафувала компанію на 201 тисячу доларів за порушення збереження приватної інформації та ще на 79 тисяч за те, що Facebook не повідомив про це порушення, повідомляє Укрінформ.

Рада прийняла відповідне рішення після розслідування та виявлення недоліків у системі збереження даних соцмережею.

Рада захисту також стверджує, що порушення стосувалося даних понад 280 тисяч користувачів соціальної мережі у країні, сторінки яких велися турецькою мовою. Туреччина вважає, що соцмережа порушила приватність даних, що стосувалися імен, статі, днів народження, статусу стосунків, освітніх відомостей, релігії, місця народження та місця перебування користувачів.

Раніше Цукерберг визнав, що Facebook недостатньо дбав про конфіденційність інформації користувачів. За словами Цукерберга, раніше компанія працювала за принципом: давайте створимо інструмент і якщо побачимо, що люди його використовують в поганий спосіб, то заблокуємо цю можливість.