12-й Український форум з управління інтернетом: дедлайн реєстрації 10 листопада
9 листопада 2021
9.11.2021

10-12 листопада 2021 відбудеться 12-й Український форум з управління інтернетом (IGF-UA 2021), що відбудеться цьогоріч двома окремими подіями: Молодіжним форумом (10 листопада) та Національним форумом (11-12 листопада).

Під час Молодіжного форуму в Україні учасники обговорять питання екосистеми управління Інтернетом, цифрової гейміфікації, зеленого інтернету речей та кібербезпеки. Також, RIPE NCC, Internet Society та ICANN представлять свої молодіжні програми.

Національний форум приверне увагу учасників до тематик стандартів інтернету, впливу політики на технічні рішення інтернету, розвитку смарт-міст, викликів кібербезпеки та штучного інтелекту, захисті цифрових прав людини, наближення України до Єдиного цифрового ринку ЄС, тенденцій у розвитку управління інтернетом.

Участь в подіях є безплатною за умови попередньої реєстрації. Цього року форуми відкриті до участі всіх зацікавлених в майбутньому розвитку інтернету.

Серед тем, зокрема, обговорять «Свободу інтернету та цифрові права» (Секція №2, 11 листопада 11:45-13:00) під час дискусії «Чи буде дієвим захист персональних даних користувачів на фоні ймовірного ухвалення нового закону №5628». Серед спікерів:

  • Віта Володовська, директорка Лабораторії цифрової безпеки
  • Гульсанна Мамедієва, директорка Директорату з євроінтеграції Міністерства цифрової трансформації України
  • Ігор Розкладай, головний експерт з медійного права ЦЕДЕМ

Модерація: Віталій Мороз

Також експерти звернуть увагу на тему «Новітніх технологій та штучного інтелекту» (Секція №3, 11 листопада, 13:30-14:45) під час дискусії «Етичні питання застосування технологій штучного інтелекту (AI) приватному та державному секторах в Україні». Серед експертів:

  • Тетяна Авдєєва, юристка ЦЕДЕМ
  • Олександр Баранов, доктор юридичних наук
  • Володимир Хильчук, менеджер з інновацій Into-sana, COO Lab24.com.ua

Модерація: Віталій Мороз

Мета Форуму з управління інтернетом (IGF) – об’єднати людей, що представляють приватний сектор, громадянське суспільство та уряд, навколо обговорення різноманітних питань в сфері розвитку інтернету в його технічних, політичних, соціальних та етичних вимірах. Щороку відбуваються як глобальний Форум з управління Інтернетом, так і національні форуми. Участь подіях IGF є безоплатною. В Україні перший Форум з управління інтернетом відбувся в 2010 році.

Співорганізаторами 12-го Українського форуму з управління інтернетом (IGF-UA 2021) виступають Інтернет Асоціація України (ІнАУ), Комісія з питань науки та ІТ УСПП, ТОВ «Хостмайстер», RIPE NCC та ГО «Інтерньюз-Україна».

IGF-UA 2021 відбудеться за підтримки Internet Society (ISOC), Апарату РНБО України, НКРЗІІ, МГО «Європейська Медіа Платформа». Спонсором IGF-UA 2021 є ICANN та IGF SA.