10-а міжнародна конференція з прав людини в епоху цифрових технологій RightsCon: реєстрація відкрита
23 березня 2021
23.03.2021

Відкрита реєстрація на 10-у провідну міжнародну конференцію з прав людини в епоху цифрових технологій RightsCon від Access Now. Захід пройде 7-11 червня 2021 р. в онлайн-форматі.

Дедлайн реєстрації: 15 травня.

Реєстрація за посилання: https://bit.ly/3f7T0PG.

Вперше RightsCon, конференцію з прав людини в епоху цифрових технологій, провели у 2011 році у Кремнієвій долині, Каліфорнія. У наступні роки її проводили й у інших містах та країнах, зокрема у Ріо-де-Жанейро, Бразилія, Манілі, Філіппіни та Торонто, Канада. За десять років кількість учасників зросла з 400 до 7600. У 2020 році RightsCon мала пройти у Сан-Хосе, Коста-Рика, проте через пандемію її перенесли в онлайн-формат. Зі змістом матеріалів минулорічної конференції можна ознайомитись за посиланням.

Організатор RightsCon Access Now — неприбуткова організація, яка займається захистом цифрових прав людини та проблемами свободи слова. Її заснували після президентських виборів у Ірані 2009 року. Тоді Access Now зіграла значну роль у розповсюдженні медіаматеріалів з протестів внаслідок голосування.

Access Now надає діджитал-підтримку користувачам та фінансування організаціям, які борються за цифрові права. Організація не отримує коштів від управління США. Бюджет для RightsCon працює за принципами Access Now.

Цього року під час конференції міжнародні експерти обговорять питання у сферах цифрової безпеки, захисту даних, свободи в медіа та цензури, а також:

Програма RightsCon.

Під час реєстрації на RightsCon учасники зможуть придбати безкоштовний або платний квиток. Будь-який з цих квитків надасть доступ до:

Джерело: RightsCon.

Докладніше про онлайн-конференцію за посиланням https://bit.ly/3rdRn5I.