Активісти розпочали інформаційну кампанію на підтримку заарештованого в Криму блогера Нарімана Мемедемінова. ВІДЕО

Учасники акції заявляють про тиск на всіх громадських журналістів на півострові. Про це повідомляє «Громадське радіо». Організатори відеозвернення на підтримку Нарімана Мемедемінова наголошують, що це тиск на всіх громадських журналістів у Криму та спроба нейтралізації всіх, хто сьогодні висвітлює незаконні арешти та обшуки.

 

На фото – Наріман Мемедемінов. Фото – Anton Naumlyuk (RFE/RL)

Ініціаторка акції журналістка Олександра Єфіменко впевнена, що Наріман Мемедемінов постраждав саме через свою журналістську діяльність. За її словами, для всіх стрімерів, активістів і громадських журналістів у Криму зараз дуже важлива реакція колег, оскільки Нариману Мемедедімінову за його діяльність із висвітлення подій в Криму загрожує термін від п’яти до семи років арешту.

 

Обращение

Профессиональные журналисты начали информационную кампанию в поддержку гражданского журналиста Наримана Мемедеминова.23 марта 2018 года решением Киевского районного суда он был арестован по надуманным обвинениям за якобы «призывы к терроризму». В действительности же, это ничто иное, как давление на всех гражданских журналистов в Крыму. Это попытка нейтрализации всех, кто сегодня освещает незаконные аресты и обыски.Для всех стримеров, активистов и гражданских журналистов в Крыму сейчас крайне важна реакция коллег.Нариману Мемемедиминову за его деятельность по освещению событий в Крыму грозит срок от 5 до 7 лет ареста. Ему необходима Ваша информационная поддержка!#freeMemedeminovИнициатор данного видеообращения – журналист Александра Ефименко.https://www.facebook.com/oleksandra2501/posts/190343291771535

Опубліковано Крымская солидарность 4 квітня 2018 р.

 

До відеозвернення долучилися Андрій Куликов, співзасновник та Голова Правління «Громадське радіо», Олег Панюта, ведучий телеканалу «Україна», Олена Бадюк, ведуча телеканалу ТРК «Чорноморська», Осман Пашаєв, продюсер UA:Крим, Лідія Полянська, ведуча Радіо Meydan.FM, Володимир Мжельський, шеф-редактор «5-канал», Ганна Юксель, радіо «Hayat», Айдер Муждабаєв, заступник генерального директора канала «ATR», Соня Сотник, ведуча Radio Rocks.

Нагадаємо, медійники та правозахисники вимагають звільнити кримського блогера Нарімана Мемедемінова, якого 22 березня затримали і посадили в СІЗО у Сімферополі. 23 березня було ухвалено рішення про продовження запобіжного заходу у вигляді арешту до 16 травня 2018 року.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.