Акції Google та Facebook падають через можливі антимонопольні розслідування

Акції технологічних гігантів почали падати після повідомлень про можливі антимонопольні розслідування Міністерства юстиції та Федеральної торгової комісії США.

Як повідомляє Reuters, після оголошень щодо розслідувань на початку тижня акції Facebook впали на 7,5%, Alphabet, який володіє Google — на 6,1%, Amazon — на 4,6%. Найменше падіння акцій торкнулося Apple — на 1%. За останні дні акції компаній-гігантів трохи зросли, але “відбили” лише чверть втраченої вартості.

Сумарний обвал акцій технологічних гігантів оцінюється у 182 мільярди доларів.

Федеральна торгова комісія США перевірить діяльність Facebook та Amazon, а Мін’юст розслідуватиме, чи не витісняють з ринку інші компанії Google і Apple. Окреме розслідування щодо можливого порушення технологічними гігантами антимонопольного законодавства та дотримання правил чесної конкуренції проведе і Палата представників Конгресу США.

Reuters пише, що розслідування навряд чи будуть швидкими. Наприклад, останній звіт Федеральної торгової палати щодо Google готувався більше двох років.

Нагадаємо, Мін’юст США анонсував антимонопольне розслідування проти Google. Як повідомляло видання The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела, міністерство вже почало перевіряти як веде бізнес компанія та чи не намагається вона витіснити з ринку інші пошукові системи.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.