9 років в’язниці. На Житомирщині двох громадян України засудили за співробітництво із телеканалом «Новороссия ТВ»

На Житомирщині до 9 років позбавлення волі засуджено двох громадян України за надання обладнання та консультацій телеканалу «Новороссия ТВ». Як передає  УНІАН, відповідну ухвалу виніс вчора, 28 вересня, Бердичівський районний суд Житомирської області.

Бердичівський районний суд Житомирської області визнав киянина Дмитра Васильця і жителя Бердичева Євгена Тімоніна винними у сприянні терористичній організації і засудив їх до дев’яти років позбавлення волі.

Засуджених було взято під варту 25 листопада 2015-го року.

На фото – Дмитро Василець та Євген Тімонін

УНІАН повідомляє, що у червні-липні 2014 року вони виїхали у підконтрольний «ДНР» Донецьк. Також вони доставляли обладнання, надавали консультації та практичну допомогу представникам телеканалу «Новороссия ТВ» для налагодження прямого ефіру, трансляцій новин про діяльність так званої «ДНР».

На фото – Дмитро Василець та Євген Тімонін

Дмитро Василець та Євген Тімонін були членами громадської ради при Міністерстві інформаційної політики України.

Деталі справи можна переглянути у відео, яке у 2015-ому році підготувало ТСН:

Також деталі розгляду справи в суді можна переглянути на відео обрання запобіжного заходу в 2016-ому році, підготоване місцевим медіа Житомир.Info:

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснював слідчий відділ СБУ в Житомирській області.

Нагадаємо, у Житомирі триває іще одна резонансна справа, пов’язана із пропагандою сепаратизму. Зокрема, слідчі Управління СБУ в Житомирській області завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно місцевого блогера-журналіста Муравицького, який на замовлення російських кураторів готував та поширював антиукраїнські матеріали.

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.